Privatumo politika

Ši privatumo politika reglamentuoja, kokiu būdu SMS- KREDITAS.LT renka, naudoja, tvarko ir skelbia, surinktą iš vartotojų (kiekvienas ,”Vartotojas”) iš https://www.sms-kreditas.lt svetainėje ( ” Svetainė” informacija ). Ši privatumo politika taikoma Svetainės ir visų siūlomų SMS- KREDITAS.LT produktus ir paslaugas.

Asmens identifikavimo informacija

Mes galime rinkti asmeninę identifikavimo informaciją iš vartotojų, daugeliu aspektų, įskaitant, bet neapsiribojant, kai Vartotojai apsilankyti mūsų svetainėje, užsiregistruoti svetainėje, užsiprenumeruoti naujienas, atsakyti į apklausos, užpildykite formą, ir susiję įvairovė su kita veikla, paslaugomis, funkcijomis arba išteklių mes pateikti mūsų svetainėje. Vartotojai gali paprašyti, prireikus, vardas, pavardė, elektroninio pašto adresą. Vartotojai gali, tačiau, apsilankykite mūsų svetainę anonimiškai. Mes renkame asmeninę identifikavimo informaciją iš vartotojų, tik jei jie savanoriškai tokią informaciją pateikti mums. Vartotojai visada gali atsisakyti pateikti asmeniškai identifikavimo informaciją, išskyrus tai, kad jis gali sutrukdyti jiems nesiimti tam tikrų Svetainės susijusią veiklą.

Ne asmens identifikavimo informacija

Mes galime rinkti ne asmens identifikavimo informaciją apie vartotojus, kai jie sąveikauja su mūsų svetainėje. Ne asmens identifikavimo informacija gali būti naršyklės pavadinimą, kompiuterio tipą ir techninę informaciją apie vartotojus, naudojant ryšį į mūsų svetainę, pavyzdžiui, operacinės sistemos ir interneto paslaugų teikėjų naudojami ir kitų panašaus pobūdžio informacijai .

Interneto naršyklės slapukus

Mūsų Svetainės gali naudoti “cookies” pagerinti vartotojo patirtį. Vartotojo naršyklė vietose slapukus savo kietąjį diską įrašų saugojimo tikslais , o kartais ir sekti informaciją apie juos. Vartotojas gali pasirinkti nustatyti savo interneto naršyklę atsisakyti slapukus arba įspėtų jus, kai slapukai siunčiami. Jei jie tai padarys, atkreipkite dėmesį, kad kai kurios svetainės dalys gali veikti netinkamai.

Kaip mes naudojame informaciją, surinktą

SMS- KREDITAS.LT gali rinkti ir naudoti Vartotojai asmeninę informaciją tokiais tikslais:

 •  Gerinti klientų aptarnavimą.
  Jūsų pateikta informacija padės mums atsakyti į jūsų klientų aptarnavimo prašymus ir paramos poreikius efektyviau.
 • Jei norite tinkinti vartotojo patirtį.
  Mes galime naudoti informaciją, agregate, kad suprasti, kaip mūsų vartotojų, o tai grupei naudotis paslaugomis ir ištekliais , teikiamomis mūsų svetainėje.
 • Norėdami pagerinti mūsų svetainę.
  Mes galime panaudoti jūsų atsiliepimus teikti, siekiant pagerinti mūsų produktus ir paslaugas.
 • Apdoroti mokėjimus.
  Mes galime naudoti informaciją, vartotojai teikti apie save , kai užsakymą tik teikti paslaugas ta pačia tvarka. Mes neturime pasidalinti šia informacija su kitų šalių , išskyrus tiek, kiek būtina , kad teikti šią paslaugą.
 • Norėdami paleisti reklamos, konkurso, apklausos ar kitą Svetainės funkcija. Siųsti vartotojams informaciją jie sutiko gauti pranešimus apie, mūsų manymu, bus naudinga jiems.
 • Jei norite siųsti periodinius pranešimus.
  Mes galime naudoti savo elektroninio pašto adresą, informaciją apie vartotoją ir atnaujinimus , susijusią siųsti savo tvarka. Ji taip pat gali būti naudojami siekiant reaguoti į jų užklausas , klausimus , ir / ar kitų prašymų. Jei vartotojas nusprendžia opt-in prie mūsų pašto adresų sąrašą jie bus gauti elektroninius laiškus , kurie gali apimti įmonės naujienas, atnaujinimus , susijusių produktų ar paslaugų informaciją ir tt Jei bet kuriuo metuvartotojas nori atsisakyti gauti ateityje laiškų, mes apimti išsamią Atsisakyti instrukcijos prie kiekvienos paštu arba Vartotojo apačioje galite susisiekti su mumis per mūsų svetainę.

Kaip mes saugome Jūsų informaciją

Mes priimame atitinkamus duomenų rinkimo , saugojimo ir apdorojimo praktiką ir saugumo priemonių siekiant apsaugoti nuo neteisėtos prieigos, keitimo, atskleidimo ar sunaikinimo jūsų asmeninės informacijos , vartotojo vardą, slaptažodį , informacija apie sandorius ir saugomi mūsų svetainės duomenis.

Dalijimasis savo asmeninę informaciją

Mes neparduodame , prekybos, arba nuomos Vartotojai asmens identifikavimo informaciją kitiems . Mes galime dalintis bendrinis apibendrintą demografinę informaciją nėra susijęs su jokiu asmens identifikavimo informacijos apie lankytojus ir vartotojams su mūsų verslo partneriais, patikimų filialų ir reklamuotojams už pirmiau išdėstytais tikslais.

Trečiųjų šalių tinklalapiai

Vartotojai gali rasti reklamą ar kitokio turinio mūsų svetainėje , kad nuorodos į svetaines ir paslaugas mūsų partneriais, tiekėjais , reklamos, rėmėjų, licencijuotos ir kitoms trečiosioms šalims . Mes neturime kontroliuoti turinį ar saitus, rodomus šių svetainių ir jos nėra atsakingos už praktikos interneto svetainėse , susijusių su ar iš mūsų svetainę dirbančių . Be to , šios svetainės ar paslaugas, įskaitant jų turinio ir nuorodų , gali būti nuolat keičiasi. Šios svetainės ir paslaugos gali turėti savo privatumo politiką ir klientų aptarnavimo politiką . Naršymas ir sąveika kokioje nors kitoje svetainėje , įskaitant svetaines , kurios daro nuorodą į mūsų svetainę , yra tos svetainės savo sąlygas ir politiką.

Reklaminis

Skelbimai pasirodantys mūsų svetainėje gali būti pristatomi vartotojams teikia reklamos partnerių, kurie gali nustatyti slapukus. Šios slapukus leisti “reklamos serveris atpažins jūsų kompiuteris kiekvieną kartą jie siunčia jums interneto reklamą kompiliuoti ne asmens identifikavimo informaciją apie jus ar kiti, kurie naudoja kompiuterį. Ši informacija leidžia skelbimų tinklus , be kita ko, pateikti tikslinius skelbimus, kurie , jų manymu, bus labiausiai domina jus. Ši privatumo politika neapima slapukų naudojimą bet reklamuotojams.

Pokyčiai šioje privatumo politikoje

Sms kreditas (SMS- KREDITAS.LT) turi diskreciją atnaujinti šią privatumo politiką bet kuriuo metu. Kai mes darome, mes peržiūrėti atnaujintą datą šio puslapio apačioje. Mes skatiname Vartotojai dažnai patikrinti šį puslapį bet kokie pokyčiai likti informuoti apie tai, kaip mes siekiame apsaugoti asmeninę informaciją, kurią mes renkame . Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad ji yra jūsų pareiga peržiūrėti šią privatumo politiką , periodiškai ir suvokti pakeitimus.

Jūsų sutikimas iš šių sąlygų

Naudodami šią svetainę, jūs reikšti savo sutikimą šios politikos ir paslaugų teikimo sąlygomis . Jei nesutinkate su šios politikos , prašome nesinaudoti mūsų svetainėje. Jūsų tęstinis naudojimasis Svetaine po to, kokius šios politikos pakeitimus komandiravimo bus laikoma , kad sutinkate su šiais pakeitimais.

Kaip kreiptis į mus

Jei turite kokių nors klausimų apie šią privatumo politiką , šios svetainės praktika , ar jūsų santykiuose su šioje svetainėje , prašome susisiekti su mumis:
SMS- KREDITAS.LT
https://www.sms-kreditas.lt

Šis dokumentas paskutinį kartą atnaujinta 05.30.2014.