Greitieji kreditai internetu

Jūs jau žinote, kad greitieji kreditai yra pats greičiausias būdas, kaip internetu gauti pinigų. Žinoma, tai tuo pačiu metu gali būti ir vienas iš brangiausių būdu, todėl viską reikia daryti teisingai. Skolinantis pirmą kartą, daugelyje įmonių trumpu laiku galite gauti iki 6000 eur be komisinių arba netgi daugiau. 

Paskolos davėjas Akcijos Amžiaus slenkstis Pinigai į sąskaitą Maksimali paskolos suma Maksimalus laikotarpis
18 – 75 15 minučių 5000 48 mėnesių sužinoti daugiau
22 – 75 2 d. 5000
60 mėnesių sužinoti daugiau
18 – 75 15 minučių 6000 60 mėnesių sužinoti daugiau
Speciali nuolaida 18 – 60 15 minučių 4000 24 mėnesių sužinoti daugiau
smspinigai Pirma paskola nemokamai nuo 18 15 minučių 900 24 mėnesių sužinoti daugiau

Kas reikalinga greitieji kreditai gavimui?

Skolinantis, prašau, atsižvelkite į tai, kad greita paskola skirta tiktai neatidėliotinų poreikių trumpalaikiam sprendimui. Situacijose, kad nėra kur pasiskolinti, bet papildomos lėšos reikalingos skubiai, paskolos internetu gali padėti. Įvertink savo mokamąjį pajėgumą. Skolinkis atsakingai.
Viskas, kas Jums būtina, skolinantis internetu, yra:

  • savo banko sąskaita (su internetinio banko prijungimu);
  • mobilusis telefonas;
  • e-paštas;
  • 1 – 2 minutės paraiškos užpildymui.

Paskolų gavimo reikalavimus atitinka visi Lietuvos gyventojai nuo 18 iki 75 metų amžiaus, gaunantys reguliarias pajamas ir neįtraukti į skolininkų registrus. Jeigu atitinkate šiuos kriterijus ir vis tik gaunate neigiamą atsakymą, pabandykite užsakyti paskolą kitoje įmonėje. Populiariausia tarp Lietuvos gyventojų vis dar yra “pirmoji paskola nemokamai”. Ši finansinė paslauga leidžia pasiskolinti iki 1000 litų be palūkanų. Grąžinant skolą sutartyje nustatytu terminu, nieko papildomai mokėti nereikia. Skolinantis toje pačioje įmonėje pakartotinai, būtina atsižvelgti į tai, kad teks sumokėti komisinius (iki 25% per mėnesį). Dėl šios priežasties, skolinantis pakartotinai, verta apsvarstyti galimybę pasirinkti kitą paskolos davėją, kuris siūlo naudingesnes sąlygas.

Kada verta imti paskolą?

Kiekvienas iš mūsų turi skirtingą nuomonę apie tai, kada greitos paskolos internetu gali būti pravarčios. Daugumai tai yra netikėtų sąskaitų apmokėjimas, automašinos remontas, sveikatos problemos, ypatingai naudingi akcijų pirkiniai. Nors ir kokios būtų priežastys, svarbu, kad pasiskolinimas finansinę situaciją pagerintų, o ne pablogintų. Jeigu kyla abejonių dėl paskolos racionalumo, verta kruopščiai apgalvoti, ar pasiskolinimas yra geriausias sprendimas. Pagal Lietuvos įstatymus kreditoriai negali reklamuoti tokių paslaugų, kaip paskolos bedarbiams arba paskolos be pajamų. Tai daroma siekiant apsaugoti visuomenės dalį nuo neapgalvoto pasiskolinimo. Bedarbiams pašalpos mokamos tiktai kelis mėnesius, bet pagrindiniai poreikiai išlieka. Vis tik atsiminkite, kad paskolos ėmimas šiomis aplinkybėmis ne pagerins, bet pablogins finansinę situaciją. Dėl šios priežasties galime manyti, kad apribojimai liečia atskiras finansines paslaugas, pavyzdžiui, greitos paskolos bedarbiams reklamavimą reikėtų išsaugoti taip pat ir ateityje.

Kas vyksta, jeigu negaliu paskolos grąžinti sutartyje numatytu terminu ?

Sudarant sutartį dėl paskolos gavimo, perskaitykite ją iki galo. Kreditinėje sutartyje yra aprašytos visos galimos pasekmės, kurios gali atsirasti dėl įsipareigojimų nevykdymo, o taip pat, svarbiausios išmokų pozicijos, t.t.:

  • delspinigiai (paprastai nuo 0,75% iki 1% per dieną);
  • galimybė pratęsti sutartį (mokama paslauga, žiūr. paskolos davėjo įkainį, vidutiniškai nuo 10% iki 20% per mėnesį, bet ne visi paskolos davėjai siūlo tokią galimybę);
  • metinių palūkanų tarifas (visų galimų išlaidų suma per metus, kurios gali atsirasti klientui skolinantis. Metinių palūkanų tarifas apskaičiuojamas pagal sudėtingą formulę. Paskolos gavėjas privalo atsiminti, kad, kuo tarifas mažesnis, tuo sms kreditas bus pigesnė. Tiesa, pasirenkant specialius akcijos pasiūlymus, kuriuose palūkanų išvis nereikia mokėti, tarifas gali tarnauti tiktai bendru orientyru.
  • paskolinių įsipareigojimų nevykdymo pasekmės (skolininkams – sugadinta kreditinė istorija, būtina apmokėtos skolų išieškotojų išlaidas, teismo procesą);
  • paskolos davėjo ir paskolos gavėjo pareigos ir teisės.
Kaip išsirinkti naudingiausią greitas kreditas ?

Prieinama paskolos suma, išlaidos ir laikas, kuris reikalingas pinigų gavimui, yra pagrindiniai kriterijai. Palengvinant Jūsų pasirinkimą mes sulyginome naudingiausias ir populiariausias paskolas. Greitieji kreditai šiuo metu daugelyje įmonių prieinamos jau per 10 – 15 minučių. Užsakyti paskolą internetu galite kaip darbo dienomis, švenčių dienomis, per išeigines, taip ir naktį. Tikimės, kad gauta informacija padės Jums teisingai apsispręsti. Jeigu Jums kilo kokių klausimų dėl pasiskolinimo, susisiekite su pasirinktu paskolos internetu davėju. Skolinkitės protingai, saugiai ir atsakingai, prieš tai įvertinus savo realias finansines galimybes.