Greitos paskolos nuo 18 metų

Skubiai reikalingi pinigai, bet nesi įsitikinęs, ar gali gauti paskolą dėl savo amžiaus? Šiuo metu nėra daug įmonių, kuriose prieinamos greitos paskolos nuo 18 metų, tačiau tokios vis dar egzistuoja. Dar prieš porą metų, sulaukus pilnametystės, buvo įmanoma pasiskolinti netgi pas penkis kreditorius, tačiau dabar tokią paslaugą siūlo tiktai viena įmonė. Prieš pasiskolinant kruopščiai įvertink savas finansines galimybes. Skolinkis atsakingai.

Paskolos davėjas Akcijos Amžiaus slenkstis Pinigai į sąskaitą Maksimali paskolos suma Maksimalus laikotarpis
18 – 75 15 minučių 5000 48 mėnesių sužinoti daugiau
18 – 75 15 minučių 6000 60 mėnesių sužinoti daugiau
Speciali nuolaida 18 – 60 15 minučių 4000 24 mėnesių sužinoti daugiau
smspinigai Pirma paskola nemokamai nuo 18 15 minučių 900 24 mėnesių sužinoti daugiau

Man jau yra 18 metų ir man reikalinga paskola

Užsakant paskolas nuo 50 iki 3000 EUR, Tu privalai atitikti paskolos davėjo sąlygas:

  • turėti reguliarių pajamų (nurodomos anketoje);
  • nebūti įtrauktam į skolininkų registrus (paskolos davėjas šią informaciją patikrins duomenų bazėse);
  • turėti savo banko sąskaitą;
  • turėti mobilų telefoną ir e-paštą.

Jeigu jau gavai kokią paskolą arba lizingą ir jo dar nesi išmokėjęs, egzistuoja tikimybė, kad paskolos negausi. Taip pat tikimybė pasiskolinti bus labai maža, jeigu turi neigiamą kreditinę istoriją. Atitinki visas sąlygas? Užpildyti paraišką gali 24 valandas per parą, 365 dienas per metus. Užsakant paskolą darbo metu, atsakymą dėl pinigų lėšų prieinamumo gausi jau per kelias minutes. Paskolos gavėjai, kurie turi sąskaitą Swedbank, SEB banke, Citadele banke, Nordea banke arba DNB banke palankaus nutarimo atveju gaus pinigus jau po 15 minučių. Latvijoje greita paskola nuo 18 metų suteikiama tiktai tiems klientams, kurie atitinka visus reikalavimus ir yra pakankamai patikimi. Pavyzdžiui, turint pajamas minimalios algos apimtimi, nebus įmanoma pasiskolinti didelių sumų. Kreditinė komisija, nagrinėjant paraiškas, įvertins, kokio dydžio sumą paskolos gavėjas realiai sugebės grąžinti. Tai leidžia daryti išvadą, kad kiekvienam klientui nustatomas savo kreditinis limitas, kurio iš anksto prognozuoti neįmanoma.

Kurią paskolą pasirinkti ?

Prieš užpildant paraišką, Tau bus siūlomi du pasirinkimai – paskola (standartinė paskola tavo pasirinkta apimtimi) ir kreditinė linija. Pastaroji paslauga numato, kad klientui nustatomas savo kreditinis limitas, kurį jis gali naudoti bet kuriuo metu savo nuožiūra. Pavyzdžiui, kreditinė linija 1000 euro apimtimi leidžia išleisti 100 euro šiandien, 200 euro rytoj ir 500 euro po savaitės. Nežiūrint to, kurį variantą Tu planuoji pasirinkti, labai kruopščiai įvertink savo finansines galimybes. Imant paskolą lengvabūdiškumas negalimas, nes tai yra realūs finansiniai įsipareigojimai, kurių nevykdymas gali sukelti liūdnas pasekmes. Daugelis tokių skolininkų yra priversti nutraukti mokslą arba pamesti darbą, kad vyktų į užsienį dirbti. Dar kitų jaunuolių skolas apmoka tėvai, kurie jaučiasi atsakingi už savo 18 metų amžiaus vaikų skolas.

Mūsų rekomendacija – pasirinkti paskolą tokia apimtimi (įskaitant palūkanas), kurią lengvai galėsi padengti iš būsimos algos. Papildomai būtina apskaičiuoti, ar, grąžinant paskolą, galėsi apsieiti be pakartotino pasiskolinimo. Jeigu kyla abejonių, tikriausiai paskolos nereikia imti, ir tai gali būti netgi kenksminga.

Greitos paskolos užsakymas

Kai įvertinai visus už ir prieš ir suteiki pirmenybę paskolos ėmimui, Tau reikės įvykdyti šiuos veiksmus:

  • užsiregistruok ir užpildyk paraiškos anketą (reikės pervesti 0,01 EUR iš savo sąskaitos į kreditoriaus sąskaitą);
  • pasirink paskolos rūšį (paskola arba kreditinė linija) ir nurodyk sumą;
  • lauk atsakymo.

Užpildant paraišką svarbu laikytis tikslumo. Nurodytas netikslus adresas arba duomenys apie save gali būti paskolą atsakymo priežastimi. Jeigu paskolos davėjo nutarimas bus teigiamas, ir jūs turite sąskaitą tame pačiame banke, paskolą gausite jau po 15 minučių. Panaudok pinigus savo tikslų arba svajonių realizavimui, bet atsimink, kad paskolos gavimas yra tiktai pusė nuo darbo. Daug svarbiau grąžinti skolą sutartyje nustatytu terminu, nes, priešingu atveju, reikės mokėti delspinigius, gali būti sugadinama kreditinė istorija ir teks kontaktuoti su skolų išieškotojais. Visa tai žymiai padidina išlaidas, todėl pasiskolinti gali tiktai tie žmonės nuo 18 metų amžiaus ir kurie visiškai įsitikinę, kad sugebės vykdyti visus įsipareigojimus. Pasiekus 20 metų amžių, Latvijos gyventojams tampa prieinamos žymiai didesnės paskolos. Jeigu Tu esi vyresnis, žiūrėk, ką siūlo geriausios greitieji kreditai be užstato ir darbdavio pažymos.