Naudojimo sąlygos

SMS- KREDITAS.LT Naudojimo sąlygos
1 . Sąlygos

Prisijungdami prie šio tinklalapio, jūs sutinkate laikytis šios svetainės Terminai ir naudojimo sąlygas, visų taikomų įstatymų ir reglamentų, ir sutinkate, kad esate atsakingas už laikantis visų galiojančių vietinių įstatymų . Jeigu Jūs nesutinkate su bet kuriuo iš šių terminų jums draudžiama naudoti ar naudotis šia svetaine. Medžiagos, esančios šioje svetainėje yra saugomas pagal autorių teisių ir prekių ženklų įstatymus.

2 . Naudokite License

Suteikiamas leidimas laikinai naudoti informationon sms-kreditas.lt interneto svetainėje asmeniniam , nekomerciniam pereinamasis tik peržiūrėti. Tailicencijos išdavimo , o nenuosavybės teisės perdavimo, ir pagal šią licenciją jūs negalite:

  • pakeisti ar kopijuoti medžiagų;
  • naudoti medžiagas kokiu nors komerciniu tikslu , arba bet viešai rodyti ( komerciniais ar nekomerciniais tikslais );
  • bandyti dekompiliuoti ar perdaryti jokios patalpintą SMS- KREDITAS.LT ‘ai svetainėje programinę įrangą;
  • pašalinti bet kokią autoriaus teises ar kitas nuosavybės žymėjimai nuo medžiagų arba perduoti medžiagą kitam asmeniui arba “veidrodis” medžiagų dėl kitame serveryje.

 Ši licencija automatiškai nustoja galioti, jeigu jūs pažeidžiate bet šie apribojimai ir gali būti nutraukta SMS- KREDITAS.LT bet kuriuo metu. Po nutraukimo jūsų peržiūrai šių medžiagų arba nuo šios licencijos nutraukimo, turite sunaikinti bet kokią atsisiųstą medžiagą savo turimą ar elektronine ar spausdinta forma.

3 . Atsakomybės apribojimas

Ant SMS- KREDITAS.LT ‘ai svetainėje medžiagos yra pateikiama “kaip yra “. SMS- KREDITAS.LT nesuteikia jokių garantijų, išreikštų ar numanomų , ir iš dalies atsisako ir paneigia visas kitas garantijas, įskaitant , bet neapsiribojant , numanomas garantijas ar sąlygas, perkamumo , tinkamumo konkrečiam tikslui , arba intelektinės nuosavybės ar kitų pažeidimų ne pažeidimas teisės . Be to, SMS- KREDITAS.LT negarantuoja arba atlikti jokių pareiškimų , susijusių su tikslumo , tikėtina rezultatus , ar patikimumo medžiagų savo interneto svetainėje ar kitais būdais , susijusių su šiomis medžiagomis arba dėl kokių nors svetainių , susijusių su šioje svetainėje .

4 . Apribojimai

Jokiu atveju SMS – KREDITAS.LT arba jos tiekėjai atsako už bet kokią žalą ( įskaitant, be apribojimų , žalos atlyginimas už duomenų praradimą arba pelno , arba dėl verslo pertraukimo ,) , kylančius iš naudojimo ar negalėjimo naudotis medžiagą apie SMS- KREDITAS.LT ‘ s interneto svetainę, net jei SMS- KREDITAS.LT arbaSMS- KREDITAS.LT įgaliotasis atstovas buvo pranešta žodžiu ar raštu apie tokios žalos galimybę . Nes kai kurios jurisdikcijos neleidžia apribojimai numanomų garantijų ar apribojimų atsakomybės dėl pasekminių ar atsitiktinių nuostolių , šie apribojimai gali būti jums netaikomi.

5 . Pakeitimai ir pataisymai

Medžiagos pasirodymus SMS- KREDITAS.LT ‘ai svetainėje gali būti techninių, spausdinimo, arba fotografijos klaidų. SMS- KREDITAS.LT negarantuoja, kad bet kurios medžiagos, savo interneto svetainėje yra tiksli, išsami , ar srovė . SMS- KREDITAS.LT gali keisti medžiagų, esančių savo interneto svetainėje bet kuriuo metu be įspėjimo. SMS- KREDITAS.LT nėra , tačiau jokių įsipareigojimų atnaujinti medžiagos.

6 . Nuorodos

SMS- KREDITAS.LT neperžiūrėjo visas svetaines , susijusias su savo interneto svetainėje ir nėra atsakingas už bet kurio tokio susijusio svetainės turinį . Bet kokio saito įtraukimas nereiškia pritarimo SMS- KREDITAS.LT svetainėje. Naudokite tokio susijusios interneto svetainės yra vartotojo pačių rizika.

7 . Svetainės Naudojimo sąlygos modifikacijos

SMS- KREDITAS.LT gali peržiūrėti šiuos naudojimo sąlygos savo interneto svetainėje bet kuriuo metu be įspėjimo. Naudodami šią svetainę , jūs sutinkate būti saistomos tada dabartinę versiją šių Sąlygų ir naudojimo sąlygos.

8 . Taikytina teisė

Bet koks susijusi su SMS- KREDITAS.LT  ai interneto svetainėje turi būti reglamentuojamas pagal Latvijos Respublikos įstatymus , neatsižvelgiant į jos prieštarauja galiojantiems įstatymams.

Paskutinį kartą informacija atnaujinta 2014/05/30 .